Zınnar Restoran

Zınnar Restoran, açık ve kapalı alanlara sahip restoranımızda açık büfe zenginliklerini 5 yıldız konseptinde, kaliteli hizmet anlayışı ile beğenilerinize sunuyoruz.

Toplantı ve diğer organizasyonlarınızı zengin menü sunumlarıyla tamamlayacak bu restoranımız sizler için düşünüldü. 

Restoranımızda açık büfe veya alacarte sunumları ile damak tadınıza zenginlik katacak Türk ve Dünya mutfağından seçme lezzetlerle beğenilerinize sunuyor.

Firdevs Restoran

Firdevs Restoran, yöresel ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerle, kaliteli hizmet anlayışı ile damak tadınızı tutkuya dönüştürüyoruz.

Küçük ve orta çaplı toplantı yemekleri, nişan, doğum günü gibi özel günleriniz düşünülerek uygulanan konseptinde burada herşey size özel... Alacarte sunumu ile kendinizi biraz daha özel hissedin.

Cafê Le Jardin

Şehir atmosferinden uzak, ruhunuzu dinlendirebileceğiniz, özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz nezih bir ortamda eşsiz menüsü ile nargilenizi keyifle içebileceğiniz huzurlu bir ortam vaad ediyoruz.

* Soğuk İçecekler   * Sıcak İçecekler   * Dondurma Çeşitleri   * Fast Food Çeşitleri

* Pasta Çeşitleri   * Nargile Çeşitleri   * Alacarte Yemek Çeşitleri

Lobi Bar

Seçkin pasta ve tatlı örneklerini tadarken çay ve kahve çeşitlerini müzikle beraber havuz ve bahçe manzaralı lobby bar terasında enfes tada sahip olan dibek kahvesini yudumlayacağınız otantik bir ortam sunuyoruz.